شرکت پارس نو

شرکت پارس نو به عنوان مجری طرح سازمان غذا و دارو با در دست داشتن لیبل پرینتر های صنعتی و نرم افزارهای مورد تایید سازمان غذا دارو ( تولید بارکد دو بعدی و فایل xml ) آماده همکاری با تولید کننده ها و وارد کننده های تحت پوشش طرح لیبل اصالت کالا می باشد.
تولید برچسب اصالت توسط شرکت پارس نو با توجه به الزاماتی که طی دستور عمل نظام ردیابی، رهگیری و کنترل اصالت اعلام شده تولید و به مشتری ارائه می گیردد که ذیل به آن اشاره شده است:

  • سایز ۲*۴ سانتی متر
  • رنگ با پس زمینه سفید و حاشیه زرد رنگ
  • دارای بارکد دو بعدی
  • دارای مشخصات سازمان غذا و دارو جهت استعلام کدها مانند شماره تماس، اس ام اس و سایت ttac
  • شناسه اصالت که با استفاده از اسکرچ پوشیده شده تا زمانی که به دست مصرف کننده خراشیده شود. ( پس از خراشیده شدن نباید اعداد زیر آن پاک شود)
edf

موارد بالا ویژگی های لیبل اصالت مورد تایید سازمان غذا و دارو است که شرکت پارس نو به عنوان مجری تولید برچسب اصالت خود را ملزم به انجام آن می داند.
در سال ۸۹ مجموعه پارس نو با در دست داشتن دستگاه های چاپ لیبل فعالیت خود را در راستای چاپ بارکد و برچسب شروع کرد و با آغاز فاز اول لیبل اصالت در سال ۹۲ پارس نو فرایند چاپ برچسب اصالت را در دستور کار قرار داد و طی چند سال توانست اعتماد مشتریان خود را جلب نماید.
در حال حاضر شرکت پارس نو با داشتن دستگاه های لیبل پرینتر صنعتی از برند های زبرا و tsc می تواند در روز بیش از ۵ میلیون برچسب اصالت را چاپ و به مشتری تحویل دهد، پرینترهای مورد نیاز چاپ برچسب اصالت از نوع حرارتی ریبونی هستند که در بین آنها zebra و tsc از همه با کیفیت تر و شناخته شده تر می باشند، ماده مصرفی این دستگاه ریبون است، ریبون های سازگار با جنس لیبل اصالت دو مدل وکس و وکس رزین هستند، که شرکت پارس نو به دلیل ضدخش بودن ریبون وکس رزین تمام چاپ های خود را با این ریبون میزند و این اطمینان را به مشتری می دهد که اطلاعات درج شده بر روی برچسب از بین نخواهد رفت.
قیمت و زمان تحویل لیبل اصالت به تیراژ و تعداد ردیف های سفارش بستگی دارد برای اطلاع از قیمت و نحوه ی انجام چاپ لیبل اصالت می توانید از طریق شماره های موجود با مشاوران ما تماس بگیرید.

فهرست